Projekt Andros

Atlas do wykonania ćwiczeń PROJEKTU ANDROS

FAQ
1. Czy atlas S6-PRIAPOS, na którym realizowane są ćwiczenia PROJEKTU ANDROS daje możliwość wykonania tylko ćwiczeń wzmacniających moją potencję i walkę z inkontynencją, czy też mogę wykonać na nim ćwiczenia na pozostałe partie mojego ciała?
Na atlasie S6-PRIAPOS, można wykonać oprócz ćwiczeń skierowanych na wzmocnienie potencji seksualnej oraz walkę z inkontynencją, także kilkadziesiąt innych ćwiczeń, które oddziałują pozytywnie na cały nasz organizm. Można o tym przeczytać w dziale DLACZEGO WARTO ĆWICZYĆ.

2. Jaką powierzchnię muszę przeznaczyć w moim mieszkaniu, aby ustawić atlas S6-PRIAPOS i móc swobodnie ćwiczyć?
Podczas ćwiczeń powierzchnia atlasu i powierzchnia niezbędna do wykonania ćwiczeń wynosi 2 x 2 m.

3. Jak powierzchnię zajmuje atlas S6-PRIAPOS wtedy, kiedy się na nim nie ćwiczy?
Jeżeli nie ćwiczymy na atlasie, to powierzchnia którą on wtedy zajmuje ma wymiar 2 x 1 m.

4. Czy mogę ustawić atlas S6-PRIAPOS w mieszkaniu w budynku wielorodzinnym? Czy nie występuje hałas podczas ćwiczeń, który mógłby przeszkadzać ludziom mieszkającym obok?
Atlas S6-PRIAPOS podczas ćwiczeń pracuje bezgłośnie. Może być ustawiony nawet w pokoju, gdzie obok w łóżeczku śpi małe dziecko.

5. Czy na atlasie S6-PRIAPOS mogą ćwiczyć jednocześnie 2 osoby?
Tak, mogą ćwiczyć jednocześnie 2 osoby, gdyż po każdej serii ćwiczeń musi nastąpić przerwa w ćwiczeniach, w czasie której może ćwiczyć 2 osoba.

6. Czy zorganizowanie swojej domowej siłowni ma sens ? Jakie są zalety posiadania własnego studia fitness?
Kiedy masz swoją domową siłownię to ćwiczysz ile chcesz, i kiedy chcesz. Rano, zaraz po wyjściu z łóżka czy też na koniec twojego dnia. Ale nie tylko to przemawia za tym, aby mieć własną domową siłownię. Istnieje jeszcze co najmniej kilkanaście argumentów za posiadaniem własnej domowej siłowni.

ARGUMENTY
za posiadanie domowej siłowni:

1. Twoja domowa siłownia może być miejscem nie tylko dla Ciebie, ale także dla pozostałych członków Twojej rodziny i Twoich przyjaciół.

2. Ćwiczysz ćwiczenia, które chcesz – nie musisz dopasowywać się do innych ćwiczących jak w przypadku klubu fitness.

3. Oszczędzasz czas i pieniądze przeznaczone na karnety, dojazdy, itd. (szczególnie ważne, gdy nie mieszkasz w dużym mieście).

4. Słuchasz muzyki, oglądasz w trakcie ćwiczeń ulubiony program telewizyjny, – mniej ważne, ale jednak z biegiem czasu istotne.

5. Nie musisz się krępować obecnością innych osób, zwłaszcza jeżeli jesteś dopiero na początku swojej drogi do budowy wymarzonej sylwetki.

6. Nie narażasz się na infekcje bakteryjne i alergiczne.

7. Nie narażasz się na uszczypliwe uwagi innych osób.

8. Mieszkasz w małej miejscowości, gdzie nie ma studia FITNESS.

9. Lubisz ćwiczyć sama lub sam. Nie możesz się skoncentrować na ćwiczeniach w obecności innych osób.

10. Nie narażasz się na brak higieny, co niekiedy występuje w studiach FITNESS.

11. Może to być miejsce na miłe spotkanie z przyjaciółmi, ale nie na wygodnej sofie, tylko przy treningu siłowym.

12. Podczas ćwiczeń w swojej domowej siłowni, możesz znaleźć łatwiej kontakt z twoimi dziećmi. Wspólne zainteresowania łączą ludzi.

13. Po konsultacji możesz prowadzić korekcję wad postawy u swoich dzieci.

14. Jeżeli jesteś osobą w wieku już bardzo podeszłym, możesz rozłożyć swój codzienny trening na kilka części.Więcej informacji na temat atlasu S6-PRIAPOS, oraz korzyści jakie dają ćwiczenia przedstawiamy
w dziale TRENING > < S6-PRIAPOS

Projekt Andros