Projekt Andros
Twórcami PROJEKTU ANDROS są dwaj mężczyźni, którzy postanowili połączyć unikalną wiedzę medyczną z jednej strony oraz doświadczenie inżynierskie, biznesowe i projektowe z drugiej strony.

Andrzej Krzysztof Przybyła – absolwent Wojskowej Akademii Medycznej (Military Medical University) w Lodzi (Polska); doktor nauk medycznych w dziedzinie urologii (doktorat na Uniwersytecie w Getyndze / Niemcy); specjalista urolog. Obecnie kieruje w Bawarii / Niemcy jedną z najnowocześniejszych na świecie klinik Urologii Rehabilitacyjnej & Aging Male.

Stanisław Szultka - właściciel firmy Szultka Sport & Fitness Equipment oraz Szultka Furniture. Swoje pierwsze kroki w biznesie stawiał na początku 1991 roku. Wtedy powstała pierwsza z jego firm, a mianowicie Szultka Sport & Fitness Equipment. Dzięki nowatorskim pomysłom i twardej pracy właściciela firmy oraz dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom, marka Szultka Sport & Fitness Equipment znana jest dzisiaj na całym świecie, dzięki produkowanym przez firmę profesjonalnym maszynom do treningu sportowego TITAN. Ofertę maszyn TITAN można zobaczyć na stronie internetowej www.titan-t1.com

Stanisław Szultka posiada różnorodne zainteresowania. Założył i rozwija z dużym sukcesem kolejną ze swoich firm, a mianowicie Szultka Furniture. Firma Szultka Furniture produkuje i sprzedaje na całym świecie ekskluzywne meble i inne luksusowe wyposażenie do domów, ekskluzywnych rezydencji i pałaców na całym świecie. Ofertę firmy Szultka Furniture można zobaczyć na stronie www.eksluzywnydom.pl lub osobiście w salonie wystawowym w miejscowości Brusy, w północnej Polsce.

W PROJEKCIE ANDROS połączyła tych dwóch mężczyzn idea niesienia ludziom lepszej przyszłości.

Dzięki twórcom PROJEKTU ANDROS, miliony mężczyzn i kobiet na całym świecie, mają możliwość zachowania witalności i sprawności seksualnej, co jest kwintesencją istnienia i zdrowego samopoczucia.

Stanley Szultka MBSc
Technical Director

[email protected]
Andrew C. Przybyla M.D. Ph.D.
Medical Director, Urologist

[email protected]